Крышка клеммной колодки 4-пол., MC2
- Под заказ
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:MC290046--
Жіберу 24 апреля 202610 393 ₸
Көтерме бағаны көрсету+7 (771) 210-84-84
Крышка клеммной колодки 4-пол., MC2
10 393 ₸
Под заказ 14 дней ішінде тауарды қайтару по договоренности
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Крышка клеммной колодки 4-пол., MC2
| EAN-код | 9004840936490 |
|---|---|
| Ширина нетто | 93,00мм |
| Высота нетто | 35,00мм |
| Вес нетто | 0,20кг |
| Устройство | Принадлежности |
| Размер | 2 |
| Принадлежности | Крышка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schrack Technik |
| Страна производитель | Австрия |
| Тип УЗО | Выключатель |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 93 мм |
- Бағасы: 10 393 ₸

