Крышка клеммной колодки 4-пол., MC3
- Под заказ
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:MC390046--
Жіберу 24 апреля 202611 996 ₸
Көтерме бағаны көрсету+7 (771) 210-84-84
Крышка клеммной колодки 4-пол., MC3
11 996 ₸
Под заказ 14 дней ішінде тауарды қайтару по договоренности
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Крышка клеммной колодки 4-пол., MC3
| EAN-код | 9004840936483 |
|---|---|
| Ширина нетто | 110,00мм |
| Высота нетто | 30,00мм |
| Вес нетто | 0,30кг |
| Устройство | Принадлежности |
| Размер | 3 |
| Принадлежности | Крышка |
| Производитель | Schrack |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schrack Technik |
| Страна производитель | Австрия |
- Бағасы: 11 996 ₸

